پشتیبانی محصولات چوب چوب:

در چوب چوب پشتیبانی محصولات در یک چارچوب و قوانین خاصی انجام می گردد. لذا خواهشمندیم قبل از خرید حتماً به این نکات توجه فرمایید:

۱- پشتیبانی محصولات فقط شامل کالاهای دارای ضمانت بوده و کالاهایی که ضمانت پس از فروش ندارند خارج از پشتیبانی می باشند.

۲- در زمان تحویل محصول به مشتری خواهشمندیم محصول را به خوبی بررسی نموده و سپس از راننده تحویل بگیرید.

۳- دریافت محصول از راننده به منزله صحت و سلامت محصول بوده و چنانچه محصول دارای ضمانت پس از فروش نباشد پس از تحویل به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی شود.

۴- مشتریان ساکن شهرستان توجه فرمایند که در زمان دریافت محصول، جنس را به خوبی بررسی نموده و چنانچه ایرادی در محصول دریافتی مشاهده کردند آن را به باربری اطلاع داده و تنها از طریق باربری مشکل را پیگیری نمایند چراکه محصولات ارسال شده توسط باربری بیمه میشوند و باربری موظف است تا محصول را سالم به دست مشتری برساند.

۵- محصولاتی که شامل ضمانت پس از فروش می باشند، در مدتی که ضمانت آن باقیمانده باشد چوب چوب موظف است تا محصول رو پشتیبانی نموده و ایراد کار رو برطرف نماید.

۶- هزینه ایاب و ذهاب شامل پشتیبانی نمی باشد لذا مشتری موظف است تا هزینه ایاب و ذهاب را به راننده تحویل نماید.

۷- مرجوعی کالا تنها شامل شکستگی، خردگی، نقص محصول، تفاوت رنگ مشهود و پارگی بوده لذا تفاوت رنگ جزئی، ایرادات جزئی متعارف، عدم پسند مشتری شامل مرجوعی نمی باشد و چنانچه مشتری به دلایل ذکر شده (دلایلی که شامل مرجوعی نمی باشد ) بخواهد محصول را مرجوع نماید مبلغ ۱۵ درصد فاکتور به علاوه هزینه ایاب و ذهاب از مشتری کسر می گردد و مابقی به مشتری مسترد می گردد.