ارسال برای تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران تا درب ساختمان رایگان است و برای ارسال به شهرستان هزینه ارسال تا باربری (تهران) رایگان است و هزینه ارسال از باربری تا مقصد به عهده مشتری است.

خیر، ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم لذا به هیچ عنوان فروش حضوری و یا بازدید حضوری نداریم.
سفارشات طبق بازه زمانی اعلام شده در صفحه هر محصول ارسال می گردد. جهت افزایش رضایت مندی و اطمینان خاطر طرفین، قبل از تحویل هر محصول، راننده جهت هماهنگی با مشتری تماس می گیرد.
پرداخت در محل تنها برای مشتریان ساکن تهران بوده که در اینصورت ابتدا 50 درصد مبلغ فاکتور به عنوان بیعانه دریافت می گردد و مابقی در محل تسویه می شود. برای مشتریان ساکن شهرستان پرداخت در محل نداریم.

برای جلب اطمینان و اعتماد مشتریان عزیز، وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران نمادی به عنوان نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه های اینترنتی قانونی اعطا می نماید.

فروشگاه اینترنتی چوب چوب نیز هم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و هم دارای نماد ثبت ملی است که در قسمت پایین (فوتر) سایت قابل بررسی و مشاهده می باشد.

همچنین تمامی مشخصات شرکت در قسمت تماس با ما قابل مشاهده است.

فروشگاه چوب چوب امکان تعویض و یا مرجوعی محصول را در هنگام تحویل محصول (درب منزل) دارد که این مورد مخصوص به مشتریان ساکن تهران می باشد.

توجه داشته باشید که پس از تحویل محصول به مشتری و بازگشت راننده، به هیچ عنوان امکان تعویض و یا مرجوعی وجود ندارد.

برای مشتریان ساکن شهرستان نیز امکان مرجوعی و تعویض وجود ندارد.

چنانچه قصد سفارش تعداد بالا و عمده دارید به شماره 09927187321 در روبیکا پیام دهید و یا با شماره 02166314186 تماس بگیرید.

تمامی قیمت های محصولات در سایت مقطوع بوده و تنها زمانی که مشتری کد تخفیف داشته باشد می تواند از تخفیف محصولات بهره مند شود.

خدمات نصب محصول و حمل طبقات، تنها شامل مشتریان تهران و حومه داریم که این خدمات شامل هزینه بوده و هزینه آن متعاقباً توسط راننده اطلاع رسانی میشود و چنانچه مشتری تمایل به نصب و حمل طبقات داشته باشد، راننده شرکت موظف به انجام امور می باشد.