طراحی دیوار پشت تلویزیون

سنگ های آنتیک

استفاده از سنگ های آنتیک در پشت دیوار تلویزیون طراحی منحصر به فردی ایجاد میکند. چنانچه نمی خواهید این دیوار با متریال سنگ آنتیک بیش از اندازه جلب توجه کند، می توانید سنگ را به رنگی نزدیک به سایر دیوارها انتخاب کنید. در تکمیل این ایده در نظر داشته باشید که به کاربردن نورهای مخفی به هایلایت شدن بافت سنگ ها کمک میکند و به این ترتیب بعد سنگ ها بیشتر به چشم می آید.

طبقه هایی با طول زیاد، جایگزین مناسب میز تلویزیون های قدیمی هستند و ایده ای ساده اما کاربردی برای اتاق تلویزیون شما می باشند.

ساخت و نصب کمد و طبقه های دیواری متناسب با فضای مورد نیاز شما بر روی دیوار تلویزیون نیز راه حل دیگری برای طراحی اطراف تلویزیون می باشد.

سنگ های آنتیک

ساخت پنل چوبی:

این دیوارها همانند دیوار شومینه علاوه بر ایجاد نقطه کانونی در نشیمن و پذیرایی می توانند بسیار کاربردی نیز باشند برای مثال همانطور که در تصویر زیر می بینید، طراحی خاص این دیوار پشت تلویزیون، این قسمت را از سایر نقاط خانه جدا کرده و طبقه ها محل مناسبی برای قرار دادن سایر وسایل الکترونیکی ایجاد کرده اند.

استفاده از پارتیشن:

شاید نخواهید تلویزیون خود را بر روی دیوارهای موجود در فضای نشیمن نصب کنید، در این صورت می توانید از دیوارهای کاذب یا جداکننده استفاده کنید همانطور که در تصویر می بینید با استفاده از قفه های چوبی و لوله استیل که از سقف تا زمین کشیده شده اند دیواری ساخته شده و فضای لازم برای قرارگیری تلویزیون ایجاد شده است.

نصب باکس:

در اطراف تلویزیون باکس و قفسه نصب کنید.

ترکیب طبقه ها در ابعاد مختلف در کنار کمدهای کوچک یا کشو، طرحی زیبا ایجاد میکند. در تصویر زیر، نصب بلندگو ها در اطراف تلویزیون و همچنین ترکیب دیوار شومینه و دیوار تلویزیون جلوه ای زیبا در این خانه ایجاد کرده است.

نصب باکس

استفاده از طبقه به عنوان قاب سایر اجزا:

تلویزیون دیواری می تواند محوری برای سایر اجزای دیوار باشد. در این تصویر تلویزیون در مرکز نصب شده و دیوار طراحی بسیار ساده ای دارد که شامل شلفی با طول زیاد در بالای تلویزیون است که سایر عناصر را به زیبایی قاب کرده است و ترکیب رنگ زیبایی دارد.

 

Top
X